SuperCut B111S1T3 Carbide Impregnated Bandsaw Blade, 111" Long - 1" Width, 3 Hook Tooth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
  • 9' 3" (9 feet 3 inch) Long, For Woodcutting Only; 0.025" Thickness; .035" Kerf